Reklama

MAKOLAB (MLB): Korekta harmonogramu przekazywania raportów okresowych w 2011 roku - raport 7

W nawiązaniu do raportu bieżącego numer 4/2011 z dnia 24.01.2011 Zarząd MakoLab S.A. niniejszym informuje, że Raport Roczny za rok 2010 zostanie przekazany do publicznej wiadomości w dniu 14.04.2011. W poprzednim raporcie Emitent jako termin publikacji Raportu Rocznego wskazał termin określony przez Regulamin Alternatywnego Systemu Obrotu, nie później niż 30.06.2011 r., co jest określeniem nieprecyzyjnym. Ponadto Emitent potwierdził z biegłym rewidentem terminy otrzymania opinii i raportu z badania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2010.

Reklama


Zarząd Spółki informuje również, że terminy publikacji pozostałych raportów okresowych w 2011 nie uległy zmianie, a ewentualne korekty dat publikowania raportów okresowych będą przekazywane w formie raportu bieżącego.


Podstawa prawna: §6 ust. 14.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Wojciech Zieliński - Prezes Zarządu
Mirosław Sopek - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »