Reklama

MINOX (MNX): Korekta prognozy wyników finansowych na koniec 2015 roku - raport 48

Zarząd Minox S.A. postanawia skorygować skonsolidowane prognozy finansowe na koniec 2015 roku opublikowane w raporcie bieżącym EBI 18/2015 dnia 4 marca 2015 roku.


Prognoza wyników finansowych za rok 2015 opublikowana w raporcie bieżącym EBI 18/2015 zakładała następująco:

1. skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto ogółem - 54 mln zł,

2. skonsolidowany zysk netto - 7 mln zł.


Na dzień publikacji niniejszego raportu, prognoza skonsolidowanych wyników finansowych za rok 2015 kształtuje się następująco:

Reklama

1. skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto ogółem – 45 mln zł,

2. skonsolidowany zysk netto – 3 mln zł.Wskazana powyżej zmiana związana jest ze wzrostem konkurencji oraz spadkiem cen materiałów budowlanych co pociągnęło za sobą spadek marży.

Przedmiotowa korekta prognozy wyników na rok 2015 została przygotowana w oparciu o konsultacje prowadzone z Autoryzowanym Doradcą podczas prac nad uproszczonym dokumentem informacyjnym, mającym na celu wprowadzenie do Alternatywnego Systemu Obrotu akcji serii E.


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 15 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Olszewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »