Reklama

TELESTR (TLS): Korekta Raportu Bieżącego 41/2013 z dnia 28.06.2013 "Wykaz akcjonariuszy posiadających ponad 5% głosów na WZA w dniu 28.06.2013 r." - raport 42

Zarząd Telestrada S.A. przekazuje do publicznej wiadomości poprawiony Raport Bieżący "Wykaz akcjonariuszy posiadających ponad 5% głosów na WZA w dniu 28.06.2013 r.". Poniżej skorygowana treść raportu:

Zarząd Telestrada S.A. podaje wykaz akcjonariuszy posiadających ponad 5% głosów na WZA w dniu 28.06.2013 r.

CATHETEL LIMITED - 65,89 % głosów na WZA

RYMASZEWSKI ASSET LTD - 18,74% głosów na WZA

GRUMIUM LIMITED - 9,41 % głosów na WZA


Podstawa prawna: Art. 70 pkt 3 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Osoby reprezentujące spółkę:
Jacek Lichota - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »