Reklama

MGAMES (MGS): Korekta raportu bieżącego nr 32/2013 - raport 35

Zarząd Spółki Macro Games S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka", "Emitent") informuje, że z powodów organizacyjnych niezależnych od Emitenta, termin pierwszego dnia notowania 406.737 akcji zwykłych na okaziciela serii C Spółki w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect został przesunięty z dnia 1 lipca 2013 r. na dzień 4 lipca 2013 r. Wniosek o wyznaczenie pierwszego dnia notowania akcji serii C na dzień 4 lipca 2013 r. został w dniu 1 lipca 2013 r. złożony do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA.


Reklama

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Kurek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »