Reklama

DIGATE (DGT): Korekta raportu bieżącego nr 43/2010 - raport 44

Zarząd Novainvest S.A., niniejszym przekazuje korektę raportu bieżącego nr 43/2010. Korekta dotyczy daty podanej w treści raportu.


Było:

Zarząd Spółki Novainvest S.A. informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki na dzień 10 stycznia 2010 r. na godz. 10:00, które odbędzie się w siedzibie Spółki w Warszawie przy ulicy Emilii Plater 53.


Powinno być:

Zarząd Spółki Novainvest S.A. informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki na dzień 10 stycznia 2011 r. na godz. 10:00, które odbędzie się w siedzibie Spółki w Warszawie przy ulicy Emilii Plater 53.

Reklama


Pozostałe informacje zawarte w raporcie pozostają bez zmian.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Macenowicz - Prezes Zarządu
Tomasz Bartel - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »