Reklama

BLIRT (BLR): Korekta raportu EBI 11/2015 – Uchwały podjęte na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy BLIRT SA w dniu 30.06.2015 r. - raport 14

Zarząd BLIRT S.A. (Emitent) przekazuje korektę raportu bieżącego EBI 11/2015 z dnia 01.07.2015 r. W pierwotnie przekazanym raporcie w załączonych uchwałach podjętych przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 30.06.2015 r. omyłkowo nie został dołączony załącznik nr 1 do uchwały nr 21.

W załączeniu pełna skorygowana treść uchwał pojętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 30.06.2015 r. wraz z załącznikiem nr 1 do uchwały nr 21.


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt. 7 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Marian Popinigis - Pierwszy Wiceprezes Zarządu
Witold Grabysz - Wiceprezes Zarządu ds. badań i rozwoju

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »