Reklama

GRJAGUAR (GJA): Korekta raportu okresowego – raportu rocznego za 2016 rok - raport 16

W nawiązaniu do raportu nr 14/2017 z dnia 03.07.2017 r. Zarząd Grupa Jaguar S. A. z siedzibą w Gdyni niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości otrzymaną w dniu dzisiejszym od biegłego rewidenta korektę do Raportu z badania sprawozdania finansowego za 2016 rok.


Żadne z istotnych parametrów finansowych, takich jak zysk netto, suma bilansowa, kapitał własny, przychody, przepływy pieniężne za rok obrotowy 2016 nie zostały zmienione.


Korekta dotyczy Raportu z badania sprawozdania finansowego za 2016 rok i związana jest z błędem pisarskim w odniesieniu do składu akcjonariatu Spółki na dzień 31.12.2016 roku.

Reklama


Prawidłowy skład akcjonariatu Grupa Jaguar S.A. na 31.12.2016 roku znajduje się w załączonej Korekcie do raportu z badania sprawozdania finansowego za 2016 rok.


Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2) w zw. z § 5 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Robert Betka - Prezes Zarządu
Jacek Wieczorkowski - Członek Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »