Reklama

KME (KME): Korekta raportu okresowego za I kwartał 2020 roku - raport 51/2020

Zarząd Kancelaria Medius S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Krakowie (dalej: „Emitent”) w załączeniu przekazuje skorygowaną treść raportu okresowego za I kwartał 2020 roku, który został przekazany raportem bieżącym EBI nr 29/2020.


Korekta raportu okresowego za IQ2020 r. związana jest z korektą sprawozdania rocznego za 2019 rok oraz otrzymania nowej opinii biegłego rewidenta.

W wyniku korekty za 2019 rok zmienił się bilans zamknięcia za 2019 r., tj. bilans otwarcia 2020 r. oraz wynik finansowy 2019 roku.

Reklama


Pozycje, które uległy zmianie za IQ2020:

-wynagrodzenia i świadczenia na rzecz pracowników,

-aktywa z tytułu odroczonego podatku,

-pozostałe kapitały rezerwowe i zyski zatrzymane.Podstawa prawna:


§ 5 ust. 1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – „Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Przemysław Dąbrowski - Prezes Zarządu
Marcin Tokarek - Członek Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »