Reklama

APIS (ASA): Korekta raportu rocznego 8/2013 - za rok obrotowy 2012 - raport 10

Zarząd APIS S.A. ("Emitent", "Spółka") z siedzibą w Warszawie niniejszym publikuje korektę Raportu rocznego (RB 8/2013 z dn. 19.04.2013 r.), wynikającą z omyłkowego nie umieszczenia wybranych danych finansowych Spółki w przeliczeniu na euro oraz Sprawozdania Finansowego, które miało stanowić załącznik do w/w raportu.


Ponadto Zarząd Emitenta informuje, iż w w/w Raporcie na stronie 3 i 7 została nieprecyzyjnie podana informacja o tym, iż "raport zawiera zestawienie wybranych danych finansowych skonsolidowanych narastających, na które wpływ miały wyniki osiągnięte przez spółkę SECONDSTREET Polska Sp. z o.o.". Zarząd Spółki informuje, iż wybrane dane są danymi jednostkowymi i obejmują okres od 1.01.2012 r. do 30.08.2012 roku, czyli do dnia sprzedaży przez Emitenta 100% udziałów (RB 77/2012), a ponadto są publikowane wyłącznie w celach informacyjnych, do czego spółka zobowiązała się.

Reklama


W załączeniu Sprawozdanie finansowe oraz Raport roczny za rok obrotowy 2012 uwzględniający sprostowanie wybranych danych.


Podstawa prawna: §5 ust. 1 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Bartłomiej M. Matusiak - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »