Reklama

ERNE (ERN): Korekta raportu za drugi kwartał 2010 roku - raport 52

Zarząd VENO S.A. przekazuje w załączeniu skorygowany raport za II kwartał 2010 roku. Korekta dotyczący prezentacji rozszerzenia informacji wymaganych w §5 ust. 4.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Raporty Okresowe"; uzupełnienia braku pozycji w tabeli (nie został bowiem wykazany wynik mniejszościowy jednostek wchodzących w skład grupy kapitałowej oraz przyczyny dla których nie jest możliwa prezentacja danych porównawczych.

Ze względu na zmianę sposobu konsolidacji nie było możliwe pokazanie danych porównawczych za poprzedni okres. Wynika to z faktu, iż w analogicznym okresie poprzedniego roku zmniejszył się udział Emitenta w kapitałach Spółek z grupy kapitałowej, co spowodowało zmiany metody konsolidacji sprawozdania finansowego. Mianowicie w 2009 roku były stosowane metody:

Reklama

pełna dla VENO Automotive S.A.

praw własności dla Carbon Design S.A.

proporcjonalna dla OPONIX S.A. i LETOM Investment Sp. z o.o.

Na dzień 30.06.2010 roku jedynie w przypadku Spółki Veno Automotive S.A. była zastosowana metoda pełna konsolidacji, natomiast konsolidacja dotycząca pozostałych spółek została przeprowadzona metodą praw własności, których to metod nie da się porównać.


Podstawa prawna §5 ust. 1 pkt 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Raporty Okresowe".Załączniki:
Raport_II_Q_2010_(korekta).pdf rozmiar: rozmiar: 118.0 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Arkadiusz Kuich - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »