Reklama

GTRINITY (GTY): Korekta/wyjaśnienie do raportu okresowego za 3 kwartał 2020 rok. - raport 3/2021

Zarząd przekazuje do publicznej wiadomości informację wyjaśniającą do raportu okresowego za 3 kwartał 2020, w związku brakiem umieszczenia w raporcie okresowym za 3 kwartał 2020 danych finansowych jednostki zależnej Borkbeit Ltd.


Zarząd Spółki informuje, że 8 stycznia 2021 roku przekazał do publicznej wartości uzupełnienie do raportu rocznego za 2019 roku w postaci załączenia sprawozdania finansowego spółki zależnej Borkbeit Ltd za 2019 rok, którego brakowało razem z przekazanym raportem rocznym Spółki za 2019 rok.

Reklama


Zarząd Spółki informuje, sytuacja finansowa spółki zależnej nie uległa istotniej zmianie na koniec 3 kwartału 2020 w stosunku do danych zaprezentowanych w sprawozdaniu finansowym za 2019 rok. Zarząd informuje, że Borkbeit Ltd to spółka cypryjska, która nie prowadzi obecnie żadnej działalności operacyjnej wyceniana w księgach Spółki w wartości godziwej 0 PLN (na dzień 31 grudnia 2019 oraz na 30 września 2020).

Osoby reprezentujące spółkę:
Adam Bijas - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »