Reklama

MOTORICUS (MTR): MOTORICUS S.A. - Korekta raportu 30/2011 dotycząca ogłoszenia ZWZA Motoricus S.A. - raport 31

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 30/2011 z dnia 31 maja 2011 r. w sprawie zwołania ZWZA Motoricius S.A. na dzień 30.06.2011 r., Zarząd Motoricus SA przekazuje niniejszym poprawioną listę uchwał oraz poprawione formularze pełnomocnictwa na ZWZA Motoricus S.A.

W opublikowanym raporcie 30/2011 zabrakło, na skutek omyłki, jednej uchwały, dotyczącej udzielenia absolutorium członkowi Rady Nadzorczej Spółki. Opublikowane w niniejszym raporcie dokumenty zawierają brakującą uchwałę oraz związany z nią formularz pełnomocnictwa.

W pozostałym zakresie ogłoszenie o zwołaniu ZWZA Motoricus S.A. na dzień 30.06.2011r. pozostaje bez zmian.

Reklama


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 3) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu " Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Załączniki:
20110530 Motoricus SA uchwały ZWZA 30.06.2011.pdf rozmiar: rozmiar: 172.2 kB
20110530 Motoricus SA formularz pełnomocnik WZA 30.06.2011.pdf rozmiar: rozmiar: 366.8 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Witold Gazda - Członek Zarządu
Katarzyna Górska - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »