Reklama

MEDICOBIO (MDB): Nabycie akcji własnych. - raport 10

Zarząd InBook S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej informuje, iż na podstawie uchwały nr 17 ZWZA z dnia 5 czerwca 2012 roku w sprawie udzielenia Zarządowi Spółki upoważnienia do nabycia akcji własnych, dokonał skupu akcji własnych.


Ilość zakupionych akcji w dniach od 07.06.2013 roku do 10.06.2013 roku wynosi 2000 sztuk po średniej cenie 0,59 złotych za akcję. Akcje nabyte stanowią 0,03% w kapitale zakładowym Spółki oraz 0,03% w ogólnej liczbie głosów na WZA Emitenta.


Jednocześnie Emitent informuje, iż w chwili obecnej posiada 8500 sztuk akcji własnych, co stanowi 0,14% w kapitale zakładowym Spółki oraz 0,14% w ogólnej liczbie głosów na WZA Emitenta. Zarząd Spółki informuje, iż w dalszym ciągu będzie realizował upoważnienie WZA do skupu akcji własnych.

Osoby reprezentujące spółkę:
Jakub Dębski - Prezes Zarządu
Paulina Raciborska - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »