Reklama

ORIONINV (ORN): Nabycie akcji własnych - raport 10

Zarząd Spółki Orion Investment SA z siedzibą w Krakowie informuje, iż dokonał nabycia akcji własnych w ramach realizacji programu skupu akcji własnych.


W dniu 02 marca 2015 r., w transakcjach sesyjnych na rynku NewConnect, Zarząd nabył 100 akcji Spółki po średniej cenie 44,10 zł za akcję. Nabyte akcje stanowią około 0,0092% kapitału zakładowego Spółki i dają prawo do 100 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, co stanowi około 0,0092% ogólnej liczby głosów.

W dniu 06 marca 2015 r., w transakcjach sesyjnych na rynku NewConnect, Zarząd nabył 63 akcji Spółki po średniej cenie 49,14 zł za akcję. Nabyte akcje stanowią około 0,0058% kapitału zakładowego Spółki i dają prawo do 63 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, co stanowi około 0,0058% ogólnej liczby głosów.

Reklama

Łączna liczba aktualnie posiadanych akcji nabytych w ramach realizacji programu nabywania akcji własnych Orion Investment SA to 1165 akcji dających prawo do około 0,1076% głosów na WZ Spółki oraz stanowiących około 0,1076% kapitału zakładowego.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 17 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Tadeusz Marszalik - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »