Reklama

PLASMA (PSM): Nałożenie na Spółkę kary pieniężnej - raport 11

Zarząd Spółki Plasma SYSTEM S.A. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich ("Spółka") informuje, że Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na podstawie § 17 ust. 1 i § 17c ust. 1 pkt 2 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu oraz w związku z § 6 ust. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu uchwałą nr 578/2019 postanowił nałożyć na Spółkę karę pieniężną w wysokości 10.000 PLN z powodu niedochowania wymogów co terminu publikacji raportu rocznego za rok 2018 obowiązującego w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Reklama


W uzupełnieniu Zarząd Spółki informuje, że w związku z publikacją raportu rocznego za rok 2018 wznowienie obrotu akcjami Spółki nastąpiło od dnia 24 czerwca 2019 roku.


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 pkt. 13 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Bernard Ekiert - Prezes Zarządu
Magdalena Bliźnicka - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »