Reklama

MEDIANPOL (MDN): Nałożenie na Spółkę kary pieniężnej - raport 9

Zarząd Median Polska SA z siedzibą w Mysłowicach („Spółka”) informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację o podjęciu w dniu 21 czerwca 2019 r. przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA uchwały nr 626/2019 w sprawie nałożenia na Spółkę kary pieniężnej w wysokości 15.000,00 zł, w związku z nieprzekazaniem raportu rocznego za rok 2018 („Uchwała”).


W Uchwale wskazano, iż niedochowanie przez Spółkę wymogów co do trybu i warunków publikacji raportu rocznego za rok 2018 stanowiło poważne naruszenie zasad obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect, a jednocześnie uniemożliwiało inwestorom dostęp we właściwym czasie do istotnych informacji na temat sytuacji gospodarczej i finansowej Spółki.

Reklama


Jednocześnie Zarząd zaznacza, iż zamierza odwołać się od niniejszej decyzji, wnosząc wniosek o ponowne rozpoznanie sprawy.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 13) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Serafin - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »