Reklama

MOMO (MOM): Nie dojście emisji akcji serii E do skutku - raport 14

Zarząd spółki MOMO S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że w związku z niezgłoszeniem przez Zarząd Spółki do sądu rejestrowego w sześciomiesięcznym terminie wynikającym z art. 431 Par. 4 Kodeksu spółek handlowych uchwały Zarządu Spółki z dnia 30 października 2013 r. w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki w drodze emisji 3.000.000 akcji serii E emisja ta nie doszła do skutku.

Podstawa prawna:

Par.3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu: "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Jacek Malec - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »