Reklama

PFMEDICAL (PFM): Niedojście do skutku emisji obligacji serii A - raport 31

Zarząd Apollo Capital S.A. z siedzibą w Wrocławiu ("Emitent") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 27/2012 z dnia 18 września 2012 roku, w sprawie emisji obligacji serii A ( "Obligacje"), niniejszym informuje, iż przedmiotowa emisja Obligacji nie doszła do skutku.

Podjęcie przez Zarząd Emitenta uchwały w przedmiotowej sprawie związane było z brakiem osiągnięcia wymaganego progu emisji, tj. nie zostało objętych i opłaconych co najmniej 350 (słownie: trzysta pięćdziesiąt) sztuk Obligacji.

Podstawa prawna:

Reklama

§3 ust. 1 w związku z § 3 ust. 2 pkt 16 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Przemysław Weremczuk - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »