Reklama

METAVERSUM (MET): Nieodbycie się Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia - raport 2/2022

Shockwork Games S.A. z siedzibą w Lublinie (dalej jako: „Spółka") niniejszym informuje, iż zwołane na dzień 21.01.2022 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie odbyło się.


Przyczyną nieodbycia się Walnego Zgromadzenia był fakt, iż na Zgromadzeniu nie stawił się żaden akcjonariusz uprawniony do udziału w głosowaniu. Tym samym Walne Zgromadzenie nie było władne do podjęcia jakiejkolwiek uchwały, w tym także uchwały o wyborze Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.


Spółka o nowym terminie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia poinformuje odrębnym raportem bieżącym.

Reklama


Podstawa prawna:


§ 4 ust. 2 pkt. 6a Załącznika nr 3 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Aleksander Sierżęga - członek Rady Nadzorczej

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »