Reklama

HYDROTOR (HDR): Niezastosowanie zasady DPSN - raport 3

Zarząd PHS Hydrotor S.A. działając na podstawie § 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A informuje, że nie została zastosowana zasada 1. 9a części II Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW, która stanowi, że „Spółka prowadzi korporacyjną stronę internetową i zamieszcza na niej, oprócz informacji wymaganych przez przepisy prawa zapis przebiegu obrad walnego zgromadzenia, w formie audio lub wideo”.


Obrady Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 27 czerwca 2015 r. nie zostały zapisane w formie audio lub wideo i z tego powodu nie ma możliwości zamieszczenia zapisu przebiegu Walnego Zgromadzenia na korporacyjnej stronie internetowej.

Reklama


Zarząd Spółki informuje, iż brak transmisji obrad Walnego Zgromadzenia oraz umieszczenia zapisu przebiegu obrad wynika z konieczności poniesienia dodatkowych kosztów, które są niezasadne w stosunku do korzyści wynikających z takiej transmisji.


Spółka informuje, że powyższa zasada nie będzie stosowana.

Osoby reprezentujące spółkę:
Wacław Kropiński - Prezes Zarządu
Mariusz Lewicki - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »