Reklama

LANGLOO (LAN): Nowa odsłona serwisu oraz oferta Langloo.com - raport 7

Zarząd Langloo.com S.A. (dalej Emitent) przekazuje informację na temat nowego serwisu oraz oferty Langloo.com S.A.

Internetowy serwis edukacyjny Langloo.com uzyskał nowy layout - odświeżono szatę graficzną na bardziej przejrzystą i intuicyjną. Ponadto do serwisu wprowadzono nowe kursy do nauki języka angielskiego - do dotychczasowej oferty kursów dołączone zostały kursy general do nauki języka angielskiego na sześciu poziomach zaawansowania - od A0 do C1. Łącznie jest to ponad 4000 godzin nauki.

Nowy serwis Langloo.com zawiera bogatą ofertę materiałów do nauki, w tym ponad:

Reklama

- 500 czytanek multimedialnych

- 2000 ćwiczeń

- 80 szczegółowo omówionych zagadnień gramatycznych

- 500 godzin korepetycji - czyli tematycznych kursów online.

Unikatowym elementem dostępnym w serwisie jest możliwość zakupu kursów w postaci małych kursów tematycznych, które mogą być wykorzystywane jako powtórki czy korepetycje (aktualnie 76 kursów), których ceny rozpoczynają się od 5 zł za 30 dni. Emitent wprowadził również nowy model sprzedaży kursów w postaci abonamentów na wybrany okres - ceny rozpoczynają się od 35 zł za dwa miesiące. W zależności od okresu abonamentu użytkownik uzyska dostęp do dodatkowej zawartości, np. czytanek i gramatyki z ćwiczeniami oraz wszystkich kursów powtórkowych w ramach abonamentu rocznego.

Do 10 maja 2014 wszyscy użytkownicy mogą korzystać z całej zawartości serwisu za darmo.

Ilość kursów oraz zawartość materiałów do nauki będzie na bieżąco wzrastała, o czym Emitent będzie komunikował m.in. poprzez kampanie reklamowe w mediach Grupy Polskapresse.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Wróblewski - Prezes Zarządu
Dariusz Dziurzański - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »