Reklama

CAMBRIDGE (CAM): Oddalenie przez sąd wniosków o wyznaczenie biegłego do spraw szczególnych Cambridge Chocolate... - raport 19/2021

W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 7/2021 w sprawie oddalenia przez sąd wniosków o wyznaczenie biegłego do spraw szczególnych oraz raportów bieżących EBI nr 19/2019 i 20/2019 w sprawie wyznaczenia przez sąd biegłego do spraw szczególnych, Zarząd Spółki Cambridge Chocolate Technologies S.A. (Spółka) informuje, że w dniu 10 listopada 2021 r. Spółka powzięła informację o oddaleniu przez Sąd Okręgowy w Warszawie zażaleń złożonych przez CP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty na postanowienia o odrzuceniu skarg na postanowienia referendarza sądowego w przedmiocie oddalenia wniosków o wyznaczenie biegłego do spraw szczególnych. Wobec powyższego, postanowienia o odrzuceniu skarg na orzeczenia referendarza sądowego stały się prawomocne, a co za tym idzie postanowienia o oddaleniu wniosków o wyznaczenie biegłego do spraw szczególnych, o których mowa w ww. raportach bieżących także stały się prawomocne. Tym samym sprawy z wniosków CP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zostały ostatecznie zakończone, przy czym na dzień publikacji niniejszego raportu bieżącego Spółce nie zostały doręczone postanowienia o oddaleniu złożonych zażaleń.

Osoby reprezentujące spółkę:
Anna Aranowska-Bablok - Prezes Zarządu
Marek Orłowski - Członek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »