Reklama

ORZLOPONY (ORL): Odpowiedź z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w związku z złożonym wnioskiem o dotację - raport 19

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 88/2010 z dnia 06.12.2010r. o Zarząd Orzeł S. A. informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent pozyskał informację o pozytywnej ocenie merytorycznej projektu "Optymalizacja wymiany handlowej pomiędzy ORZEŁ SA a podmiotami współpracującymi dzięki systemowi B2B". Projekt ten został zgłoszony do dofinansowania w ramach działania 8.2.


Niniejsza decyzja oznacza przyznanie Emitentowi dofinansowania na realizację tego projektu na kwotę 175,67 tys. zł. co stanowi 55,68% całkowitych kosztów kwalifikowanych. Łączna wartość projektu wynosi 315,5 tys. zł. Planowany termin realizacji projektu: 03.2011 - 02.2012.

ReklamaPodstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Jacek Orzeł - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »