Reklama

SSI (SSI): Odstąpienie od znaczącej umowy z z GHELAMCO Construction wraz z wezwaniem do zapłaty - raport 34

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 10/2011 oraz 28/2011 Zarząd SSI S.A. informuje o odstąpieniu od znaczącej umowy zawartej z firmą GHELAMCO Construction Sp. z o.o. SKA (dawniej: GHELAMCO Poland Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, której przedmiotem była dostawa i montaż instalacji SAP, DSO, BMS na obiekcie Mokotów Nova w Warszawie. Powodem odstąpienia od realizacji przedmiotowej inwestycji w Warszawie jest bezskuteczny upływ dodatkowego terminu na zapłatę Spółce SSI S.A. wymaganego wynagrodzenia w wysokości 494 410,12 zł brutto przez GHELAMCO Construction (dawniej: GHELAMCO Poland Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie.

Reklama


Zarząd Emitenta wezwał firmę GHELAMCO Construction Sp. z o.o. SKA (dawniej: GHELAMCO Poland Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie w terminie trzech dni do zapłaty na rzecz Spółki SSI S.A. łącznej kwoty 494 410,12 zł brutto oraz kary wynikającej z postanowień przedmiotowej umowy.


W przypadku bezskutecznego upływu zastrzeżonego wyżej terminu zostaną podjęte przez Zarząd SSI S.A. dalsze działania zmierzające do dochodzenia przedmiotowej należności na drodze postępowania sądowego.


Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt. 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Osoby reprezentujące spółkę:
Waldemar Garwol - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »