Reklama

HUBTECH (HUB): Odwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki wraz z projektami uchwał - raport 11

Zarząd Spółki Boruta-Zachem S.A. z siedzibą w Bydgoszczy ("Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 8/2017 z dnia 02 maja 2017r. oraz nr 9/2017 z dnia 10 maja 2017r. informuje o odwołaniu, zwołanego na dzień 30 maja 2017 r. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy („ZWZ”).

Przyczyną odwołania jest zarejestrowanie się na ZWZ akcjonariuszy reprezentujących mniej niż 50% kapitału zakładowego. Zgodnie § 8 ust. 1 Statutu Spółki Walne Zgromadzenie jest ważne, jeżeli obecni są na nim akcjonariusze reprezentujący co najmniej 50 % (pięćdziesiąt procent) kapitału zakładowego.

Reklama

W związku z powyższym, Spółka zwoła raz jeszcze ZWZ, o czym ogłosi w odrębnym komunikacie.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 6a) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu -"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Artur Bielski - Prezes Zarządu
Marcin Pawlikowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »