Reklama

SYMBIO (SYM): Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki SYMBIO Polska S.A. wraz z projektami uchwał - raport 18


Zarząd Spółki SYMBIO Polska S.A. informuje o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy na dzień 27 czerwca 2011 roku w siedzibie Spółki przy ul. Polnej 40 w Warszawie o godzinie 15.00 .


Treść ogłoszenia oraz projekty uchwał znajdują się w załącznikach


Podstawa prawna : § 4 ust. 2 pkt 1 i 3 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Załączniki:
Projekty uchwał na ZWZA Spółki SYMBIO Polska S.A..pdf rozmiar: rozmiar: 1433.9 kB
Ogłoszenie o zwołaniu ZWZA Spółki SYMBIO Polska S.A..pdf rozmiar: rozmiar: 2211.8 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Sylwia Rybicka - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »