Reklama

HEFAL (HEF): Opinia Zarządu i Rady Nadzorczej w sprawie połączenia spółek Hefal Serwis S.A. i Alumast S.A. - raport 10

Zarząd Hefal Serwis S.A. informuje, iż 17 kwietnia 2015 roku Rada Nadzorcza, po przedstawieniu przez Członka Rady Nadzorczej delegowanego do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu opinii dot. nie podejmowania działań zmierzających do połączenia spółek Hefal Serwis S.A. i Alumast S.A., przychyliła się do tej opinii.

W ocenie Zarządu jaki i Rady Nadzorczej biorąc pod uwagę aktualną sytuację majątkową i finansową obu spółek, otrzymane przez obie spółki dotacje należy odstąpić od podejmowania działań w sprawie połączenia ww. spółek.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
Osoby reprezentujące spółkę:
ZBIGNIEW SZKOPEK - PREZES ZARZĄDU

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »