Reklama

ORZLOPONY (ORL): ORZEŁ SA: Informacja dla Obligatariuszy - raport 50

W nawiązaniu do raportu RB nr 43/2014, Zarząd Spółki ORZEŁ S.A. w upadłości układowej informuje, że w dniu 04 listopada 2014 roku Spółka otrzymała od Administratora Zastawu obligacji serii B zawiadomienie o następującej treści:

W związku z otrzymaną od Kuratora Obligatariuszy uprawnionych z obligacji serii B informacją, że zdecydowana większość Obligatariuszy (w ujęciu wartościowym) opowiedziała się za niepodejmowaniem przez administratora zastawu działań zmierzających do zaspokojenia ich wierzytelności z tytułu wykupu obligacji z przedmiotu zastawu, oświadczam, iż w tych okolicznościach, do czasu głosowania nad układem nie będę podejmował działań zmierzających do zaspokojenia wierzytelności z tytułu wykupu obligacji z przedmiotu zastawu.

ReklamaPodstawa prawna:


§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Jacek Orzeł - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »