Reklama

UBOATLINE (UBT): Oświadczenie Zarządu - raport 39

W związku z nieprawdziwymi informacjami jakie ukazują się na rożnych portalach giełdowych oraz wywiadami jakie udzielane są na temat Spółki Uboat - Line S.A., które bezpodstawnie godzą w interesy Spółki osłabiając jej wizerunek w stosunku do akcjonariuszy , informujemy co następuje:


Obecnie Uboat -Line S.A. jest w trakcie negocjowania kontraktu zmierzającego do przejęcia dużej spółki, wraz z kontraktami które w istotny sposób wpłyną na poszerzenie rynków dla działalności Uboat-Line S.A. Kontrakt opatrzony jest klauzulą poufności oraz zawiera istotne informacje ,które uznane są za tajemnice handlowe. W związku z tym żądanie wyjawienia informacji co do obecnej działalności rozwojowej Uboat- Line S.A. traktujemy jako ingerencje w Spółkę w sposób nieuprawniony i złamanie prawa w postaci ujawnienia informacji opatrzonej klauzulą poufności.

Reklama


Sytuacja Finansowa oraz rozwój Uboat-Line S.A. dzięki zainwestowanym przez akcjonariuszy środkom nigdy nie miał się lepiej. W trosce o powierzone nam środki skupiliśmy się na dobrych inwestycjach oraz szybkim rozwoju, który związany jest z pozyskiwaniem nowych rynków.

Działania niektórych grup akcjonariuszy oraz robienie „czarnego „piaru” Spółce bez istotnych informacji ,a jedynie opierając się na domniemaniach ma przesłanki działania na szkodę.

Pragniemy podkreślić ,że od momentu wejścia na giełdę mamy już kilkukrotnie do czynienia z próbą osłabienia pozycji Uboat-Line S.A., wraz z próbą wrogiego przejęcia jaka miała miejsce niedawno poprzez spółki Cypryjskie, którą udało się zażegnać.

Biorąc powyższe pod uwagą jeszcze raz pragniemy uspokoić akcjonariuszy że kondycja Spółki Uboat-Line S.A. oraz ich pieniędzy jest bardzo dobra, a w niedługim czasie udowodnimy że jesteśmy godni powierzonego nam zaufania.

Spółka ABS Investment S.A., poprzez swoje działania wytwarza złą atmosferę, która w istotny sposób wpływa na firmę. Jest to niezrozumiałe działanie dla większościowego udziałowca, który sowimi dzianiami nie przyczynia się do rozwoju i nie pomaga w istotnych sprawach spółki ,a co za tym idzie nie pomnaża zainwestowanych środków skupiając się na rzeczach nie istotnych lub mniej istotnych w działalności Spółki ,a stanowiących swoistego rodzaju „gry” giełdowego inwestora .

Nasuwa się jeszcze jedno pytanie na ile spółka ABS jest istotnie zainteresowania rozwojem spółki Uboat-Line S.A, a na ile przeszkadzaniu i jątrzeniu wśród akcjonariuszy?.


Uboat-Line na dzień dzisiejszy jest w trakcie uruchamiania projektów związanych z tworzeniem nowych dziedzin rozwojowych w postaci:

- Uboat nieruchomości (projekt ten ma za zadanie skupowanie atrakcyjnych nieruchomości komercjalizacje ich i sprzedaż z zyskiem )

– Uboat Inwestycje (to zupełnie nowa gałąź działalności Uboat – Line S.A. która związana jest z udziałem w inwestycjach mieszkaniowo komercyjnych. Obecnie posiadamy projekt osiedla mieszkaniowego wraz z komercją na terenie Krakowa ,czekamy na uzyskanie pozwolenia na budowę).


Takie na dziś informacje w celu uspokojenia naszych akcjonariuszy możemy ujawnić w poszanowaniu tajemnicy handlowej oraz umów o poufności. Mamy nadziej ze szkodliwe działania piarowe nie przesłonią rzeczywistego działania Firmy. Nie jesteśmy graczem giełdowym jesteśmy firmą o zasięgu światowym nastawionym na nowatorskie rozwiązania oraz rozwój w trosce o powierzone nam zaufanie.

Osoby reprezentujące spółkę:
Grzegorz Misiąg - Prezes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »