Reklama

MODERNCOM (MCE): Oświadczenie Zarządu Spółki w zakresie umów lock-up

Zarząd Spółki Air Market SA informuje, że w nawiązaniu do zapisów treści projektów uchwał na zwołane 14 marca 2011 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki Air Market (ogłoszone w dniu 8 lutego raportem EBI nr 4/2011) zestawienie warunków lock-up dla akcjonariuszy w odniesieniu do poszczególnych serii akcji Air Market SA przedstawia się następująco:

Reklama


1) Akcje serii A - 300 tys. akcji serii A, które obecnie należą do głównego akcjonariusza (AerFinance PLC), a które mają zostać sprzedane podmiotowi Xtreme Heighst Information Technology Pvt. Ltd (na podstawie umowy cywilno-prawnej, po wyrażeniu zgody na transakcję przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie) będą objęte taką samą umową typu lock-up, jaką jest związany AerFinance PLC.

Spółka XtremeHeighst Information Technology Pvt. Ltd złoży zobowiązanie co do nabywanego pakietu 300 tys. szt. akcji serii A, że przez okres 24 miesięcy od dnia pierwszego notowania akcji Spółki w Alternatywnym Systemie Obrotu nie obciążą, nie zastawią, nie zbędą ani w inny sposób nie przeniosą własności, jak również nie zobowiążą się do dokonania takich czynności, w żaden sposób, na rzecz jakiejkolwiek osoby.

2) Akcje serii A - Pozostałe akcje serii A będące w posiadaniu większościowego akcjonariusza AerFinance PLC podlegają zobowiązaniu lock-up według zapisów dokumentu informacyjnego tzn. co do 98% posiadanych akcji zobowiązanie, że przez okres 24 miesięcy od dnia pierwszego notowania akcji Spółki w Alternatywnym Systemie Obrotu AerFinance PLC nie obciąży, nie zastawi, nie zbędzie ani w inny sposób nie przeniesie własności, jak również nie zobowiążę się do dokonania takich czynności, w żaden sposób, na rzecz jakiejkolwiek osoby.

Co do pozostałej puli 2% akcji serii A AerFinance Plc, akcjonariusz AerFinance Plc posiada zobowiązanie do niesprzedawania akcji Emitenta po cenie niższej niż cena emisyjna akcji serii B Emitenta poza rynkiem NewConnect przez okres 24 miesięcy od dnia pierwszego notowania akcji Spółki na NewConnect.

3) Akcje serii B - na serię B dla inwestorów prywatnych, którzy wzięli udział w przeprowadzonej ofercie prywatnej nie ma ustanowionego lock-up.

4) Akcje serii C - akcje serii C zostaną skierowane do pracowników spółki w ramach programu motywacyjnego i zostaną objęte umową typu lock-up na okres 6 miesięcy od dnia ich wprowadzenia do obrotu.

5) Akcje serii D - akcje serii D, które zostaną zaoferowane zarówno inwestorowi strategicznemu - Spółce Xtreme Heighst Information Technology Pvt. Ltd zgodnie z zapisami listu intencyjnego (o którym Emitent informował w raporcie bieżącym nr 3/2011), jak również pozostałym inwestorom, którzy wezmą udział w ofercie prywatnej i obejmą akcje serii D, nie będą ustanowione umowy lock-up.Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Bartłomiej Herodecki - Prezes Zarządu
Kolja Leo - Wiceprezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: zarządy | zarzad | marca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »