Reklama

HYDRAPRES (HPS): Oświadczenie Zarządu w sprawie pojawiających się nieprawdziwych informacji o postępowaniach względem Spółki - raport 25

Zarząd Hydrapres Spółki Akcyjnej zawiadamia, iż przeciwko Spółce nie toczy się żadne postępowanie sądowe o zapłatę odszkodowania, a ewentualne przeciwne informacje w tej sprawie nie są prawdziwe. W drugim kwartale bieżącego roku wezwano jedynie Spółkę do zawarcia ugody w sprawie roszczenia o zapłatę z tytułu rzekomej wady urządzenia, niemniej roszczenie to zostało przez Spółkę uznane za całkowicie bezpodstawne. W konsekwencji Spółka nie wyraziła zgody na zawarcie ugody i postępowanie w tej sprawie zostało zakończone. Od tego momentu Zarząd Spółki nie powziął żadnej informacji, która mogłaby zmienić ocenę co do braku podstaw roszczenia.

Reklama


Podstawa prawna: Paragraf 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Dobromir Niewiński - Prezes Zarządu
Anna Zwierzchowska - Członek Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: zarządy | oświadczenie | zarzad | postępowanie | HYDRAPRES | odszkodowania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »