Reklama

BRAS (BSA): Otrzymanie koncesji na obrót energią elektryczną - raport 32

Zarząd INVENTI S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: "Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 24 czerwca 2013 otrzymał od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (sygnatura dokumentu: OEE/724/13892/W/DRE/2013/ZJ datowane na 20 czerwca 2013 roku) decyzję o udzieleniu Spółce Inventi S.A. koncesji na obrót energią elektryczną na okres od dnia 1 stycznia 2014 roku do dnia 31 grudnia 2023 roku na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej.


Uzyskana koncesja jest elementem celowym, niezbędnym do uruchomienia programu zarządzania energią poprzez grupy bilansujące w ramach posiadanego przez Spółkę know-how, opracowanego specjalnie dla realizacji dyrektywy unijnej w niniejszym zakresie.

Reklama


Uzyskanie koncesji jest wypełnieniem informacji i zapewnień publikowanych w raporcie EBI 17/2013.


Podstawa Prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Tadeusz Kołosowski - Prezes Zarządu
Zdzisław Zachwieja - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »