Reklama

EZO (EZO): Otrzymanie zaliczki na realizację inwestycji przez podmiot zależny od Emitenta - raport 14

Zarząd EZO S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent") informuje o pozyskaniu informacji o tym, że w dniu 25 marca 2014 r. podmiot zależny od Emitenta - spółka Recykling i Energia S.A. - otrzymała kolejną zaliczkę w kwocie 9.999.990,- PLN na realizację inwestycji budowy zakładu recyklingu odpadów opakowaniowych w Toruniu, dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jest to już trzecia kolejna płatność zaliczkowa w kwocie 9.999.990,- PLN otrzymana na realizację w/w projektu. Realizacja inwestycji postępuje zgodnie z obowiązującym harmonogramem, a jej zakończenie przewidziane jest na 31 października 2014 r.

Reklama


Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Maciej Fenicki - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »