Reklama

VERBICOM (VRB): Podjęcie decyzji o wyplacie dywidendy - raport 19

Zarząd Spółki informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie postanowiło o przeznaczeniu części zysku za rok 2011 na wypłatę dywidendy. Walne Zgromadzenie postanowiło przeznaczyć kwotę 130.349,94 zł ustalając dzień dywidendy na 01 sierpnia 2012 roku, a dzień wypłaty na 28 września 2012 roku.

Jednocześnie zarząd wskazuje, że w uchwale Walnego Zgromadzenia, w wyniku omyłki rachunkowej, przeznaczono na wypłatę dywidendy kwotę, która po podziale przez liczbę akcji daje dywidendę w wysokości 1,5 grosza na akcję. Dlatego też Zarząd Spółki zwoła niezwłocznie Walne Zgromadzenie, na którym będzie rekomendował zmianę kwoty przeznaczonej na wypłatę dywidendy, tak aby dywidenda wyniosła równo 1 grosz na akcję.

Reklama


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASOOsoby reprezentujące spółkę:
Bolesław Zając - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »