Reklama

IAI (IAI): Podjęcie uchwały w sprawie wypłaty dywidendy - raport 14

Zarząd Emitenta informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 29 czerwca 2018 roku uchwałą nr nr 4/2018/ZWZ postanowiło kwotę 1 957 496,40 zł (jeden milion dziewięćset pięćdziesiąt siedem tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt sześć złotych czterdzieści groszy) z zysku netto za 2017 rok przeznaczyć na wypłatę dywidendy, co daje kwotę 24 groszy (dwadzieścia cztery groszy) dywidendy na jedną posiadaną przez akcjonariusza akcję.


Dywidendą są objęte wszystkie akcje serii A, B i C w liczbie 8 156 235.


Dzień dywidendy, według którego ustala się listę akcjonariuszy uprawnionych do dywidendy za rok obrotowy 2016, został wyznaczony na 10 lipca 2018 roku.

Reklama


Dzień wypłaty dywidendy został wyznaczony na dzień 17 lipca 2018 roku.


Podstawa Prawna: § 4 ust. 6 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Fornalski - Prezes Zarządu
Sebastian Muliński - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »