Reklama

FUTURIS (FUT): Podmioty posiadające co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 15 lipca 2015 roku - raport 34

Zarząd Futuris S.A. niniejszym informuje, że podmiotem posiadającym co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Futuris S.A. zwołanym na dzień 30 czerwca 2015 roku, które kontynuowało obrady po przerwie w dniu 15 lipca 2015 roku, była PCH Capital S.A. z siedzibą w Warszawie posiadająca 48.666 akcji imiennych uprzywilejowanych i 2.067.545 akcji zwykłych na okaziciela, które stanowiły 100% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 15 lipca 2015 roku, 54,80% w kapitale zakładowym oraz 55,36% w ogólnej liczbie głosów.

Reklama


Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3) Ustawy o ofercie.

Osoby reprezentujące spółkę:
Robert Sieńkowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »