Reklama

DEKTRA (DKR): Podpisanie istotnej umowy przez Dektra SA - raport 3

Zarząd Dektra SA informuje, że dnia 9 czerwca 2011 r. zawarł umowę dystrybucyjną z Saint-Gobain Vertex, s.r.o. z siedzibą w Litomyšl - Czechy. Wartość umowy to 650.000 EUR.

Zawarta umowa określa warunki współpracy w zakresie dystrybucji przez Dektra SA siatki systemowej Dektra-145 produkowanej przez Saint-Gobain Vertex.


Dektra, jako dystrybutor produktów Vertex, będzie na rynku polskim budował i obsługiwał kanał sprzedaży. Siatka DEKTRA o gramaturze 150 g/m2 przeznaczona jest do stosowania jako:

- materiał zbrojący w systemach dociepleń ścian zewnętrznych budynków (EIFS)

Reklama

- materiał zbrojący w bezspoinowych systemach dociepleń ścian zewnętrznych (ETICS)

- wzmocnienie ścian i sufitów

- zbrojenie betonów


Podpisana umowa obowiązywać będzie przez okres jednego roku od daty podpisania z automatycznym przedłużeniem na kolejne roczne okresy, chyba że jedna ze stron złoży wypowiedzenie umowy, na co najmniej 60 dni przed końcem okresu jej obowiązywania.

Podpisanie przedmiotowej umowy jest elementem realizacji strategii rozwoju Dektra SA.


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku New Connect."
Osoby reprezentujące spółkę:
Maciej Stefański - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »