Reklama

HAMBURGER (MRH): Podpisanie umowy kredytu. - raport 1

Zarząd Spółki Mr Hamburger S.A. („Emitent”, „Spółka”) informuje, iż w dniu 05.01.2016r

z ING BANK Śląski S.A. została podpisana umowa kredytowa o kredyt w rachunku bieżącym w wysokości 500 000,00 zł (pięćset tysięcy złotych).

Termin spłaty kredytu przypada na 03.01.2017 r.

Zabezpieczeniem kredytu są gwarancje bankowe i weksle in blanco wystawione przez Kredytobiorcę na rzecz Kredytodawcy oraz Banku Gospodarstwa Kredytowego.


Podstawa prawna: § 3, ust. 2 pkt. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Reklama
Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Miernikowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »