Reklama

MINOX (MNX): Podpisanie umowy licencyjnej na znak towarowy „Minox” - raport 5

Zarząd Minox S.A. („Emitent”, „Spółka”) informuje o podpisaniu z Savoinvest Limited umowy licencyjnej, której przedmiotem jest udzielenie Emitentowi licencji na korzystanie z prawa ochronnego na znak towarowy „Minox”, w zamian za zobowiązanie do uiszczania na rzecz Savoinvest Limited opłat licencyjnych. Na mocy przedmiotowej umowy Emitent nabył prawo do wyłącznego korzystania ze znaku towarowego „Minox” bez żadnych ograniczeń pod względem terytorialnym.


Emitent, w zamian za uzyskanie prawa do korzystania ze znaku towarowego w okresie trwania umowy licencyjnej zobowiązany będzie do uiszczania na rzecz Savoinvest Limited miesięcznych opłat licencyjnych, w wysokości 50.000,00 zł. W podpisanej umowie brak jest postanowień dotyczących kar umownych. Postanowienia przedmiotowej umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu kontraktów. Przedmiotowa umowa została zawarta na czas określony wynoszący 5 lat od daty jej podpisania z możliwością przedłużenia na kolejne okresy a także z możliwością wypowiedzenia przez każdą ze stron zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt. 1 Załącznik nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu ObrotuOsoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Olszewski - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »