Reklama

GRUPAHRC (HRC): Podpisanie umowy z biegłym rewidentem - raport 1/2020

Zarząd GRUPA HRC S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent") informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej Emitenta w sprawie dokonania wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego, w dniu 30 stycznia 2020 roku została podpisana umowa na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Emitenta za okres od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku.


Wybranym biegłym rewidentem jest WBS Audyt Sp. z o.o. wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 3685.

Reklama


Podstawa prawna §3 ust. 1 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Macoch - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »