Reklama

FEMTECH (FEM): Podpisanie umowy z EQUES DEBITUM Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny - raport 87

W nawiązaniu do raportu 50/2013 i 63/2013 Zarząd SMS Kredyt Holding S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 07 października 2014 roku podmiot zależny od Spółki, tj. SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. ("SMS Kredyt") podpisał umowę z EQUES DEBITUM Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny ("Fundusz") przedmiotem, której jest stała współpraca polegająca na sprzedaży przez SMS Kredyt do Funduszu niewymagalnych wierzytelności z tytułu udzielonych pożyczek w kwocie do 15 tys. PLN, udzielanych na okres od 6 do 48 miesięcy. Zawarcie umowy o współpracy w zakresie stałej sprzedaży wierzytelności pozwoli SMS Kredyt na finansowanie bieżącej akcji pożyczkowej przez cały rok 2015. Umowa zawarta jest na okres od 01.01.2015 roku do 31.12.2015 roku.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 w zw. z § 3 ust. 2 pkt. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Stanioch - Członek Zarządu
Daniel Meniów - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »