Reklama

MAXIPIZZA (MXP): Podpisanie z biegłym rewidentem umowy na badanie sprawozdań finansowych za lata 2019, 2020 i 2021. - raport 22

Zarząd Maxipizza S.A. informuje, że 27 września 2019 roku podpisał umowę z Premium Audyt Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Czartoria 1/1, , wpisaną pod numerem KRS 0000540136 do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego

przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3992. Przedmiotem umowy jest badanie sprawozdań finansowych Maxipizza S.A. za następujące lata obrotowe:

Reklama

a. od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku,

b. od dnia 1 stycznia 2020 roku do dnia 31 grudnia 2020 roku,

c. od dnia 1 stycznia 2021 roku do dnia 31 grudnia 2021 roku.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu ObrotuOsoby reprezentujące spółkę:
Paweł Molenda - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »