Reklama

KLON (KLN): Podpisanie z firmą audytorską umowy o badanie sprawozdania finansowego - raport 1/2022

Zarząd KLON S. A. z siedzibą w Nowej Świętej (dalej „Emitent”, „Spółka”) informuje, iż w dniu 27 stycznia b.r. wpłynęła do firmy podpisana umowa z Panem Arkadiuszem Lenarcikiem, podmiotem wpisanym pod nr 12129 do rejestru biegłych rewidentów, prowadzonego przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, umowę na badanie sprawozdań finansowych Spółki za lata obrotowe 2021 i 2022.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.”

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Adam Koneczny - Prezs Zarządu
Stanisław Matuszak - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »