Reklama

SYNKRET (SYN): Postanowienie o ogłoszeniu upadłości układowej. - raport 5

Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego w Katowicach-Wschód , Wydział X Gospodarczy.


Sąd Rejonowy Katowice-Wschód postanowił o:


1. Ogłoszeniu upadłości Synkret S.A. z możliwością zawarcia układu,


2. Pozostawieniu zarządu własnego upadłego co do całości jego majątku,


3. Wezwaniu wierzycieli, aby w terminie 2 miesięcy od daty obwieszczenia zgłosili swoje wierzytelności sędziemu komisarzowi,


4. Wyznaczeniu Sędziego Komisarza SSO w SR w osobie Joanny Tuks

Reklama


5. Wyznaczeniu nadzorcy sądowego w osobie Marcina Ferdyna


6. Wezwać osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej do ich zgłoszenia w terminie dwóch miesięcy od daty obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości.Podstawa prawna: par. 3 ust. 2 pkt 13 załącznika nr 3 do Regulaminu ASO
Osoby reprezentujące spółkę:
Mateusz Ludwin - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »