Reklama

INVICO (IVC): Postanowienie sądu w zakresie oddalenia wniosków o upadłość Invico - raport 38

Zarząd Invico Spółka Akcyjna w Tarnowskich Górach informuje, że w dniu 10 grudnia 2015 roku otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego w Gliwicach XII Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych z dnia 2 grudnia 2015r., zgodnie z którym po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym sprawy z wniosku wierzycieli firmy Veroni oraz firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Mavilex” oraz wniosku dłużnika Invico Spółka Akcyjna o ogłoszenie upadłości postanawia:

1. oddalić wnioski;

2. ustalić, że materiał zgromadzony w sprawie nie daje podstaw do rozwiązania spółki Invico Spółki Akcyjnej z siedziba w Tarnowskich Górach, to jest podmiotu wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371015, bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt. 13 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu " Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Kolmasiak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »