Reklama

LETUS (LET): Powołanie członka Rady Nadzorczej - raport 11

Letus Capital S.A. z siedzibą w Katowicach („Emitent”) informuje, że w dniu 3 czerwca 2015 r. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, która na podstawie § 13 ust. 3 Statutu Spółki podjęła uchwałę o uzupełnieniu składu Rady Nadzorczej poprzez powołanie do jej składu Pana Krzysztofa Śmigielskiego. Kadencja członka Rady Nadzorczej wygasa z dniem odbycia najbliższego walnego zgromadzenia.

Emitent informuje, że informacja dotycząca członka Rady Nadzorczej zostanie przekazana w późniejszym terminie.


Podstawa prawna:

Reklama

§ 3 ust. 2 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu “Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Jura - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »