Reklama

BDF (BDF): Powołanie Członków Rady Nadzorczej - raport 8

Zarząd BDF S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, iż dnia 5 lutego 2018 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki powołało w skład Rady Nadzorczej Spółki następujące osoby do pełnienia funkcji jej członków:

1) Panią Ewelinę Krawczyk,

2) Pana Przemysława Kuśmierczyk


Zgodnie z treścią złożonych oświadczeń żadna z osób powołanych w skład Rady Nadzorczej Spółki: (i) nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, (ii) nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej w stosunku do Spółki spółce cywilnej lub osobowej, (iii) nie jest członkiem organu spółki kapitałowej konkurencyjnej wobec Spółki ani nie jest członkiem organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej wobec Spółki osoby prawnej, a także (iv) nie jest wpisana do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych.

Reklama

Życiorysy powołanych członków Rady Nadzorczej Spółka przekazuje w załączeniu.


Podstawa Prawna: §3 ust.1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New ConnectOsoby reprezentujące spółkę:
Karolina Marciniak - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »