Reklama

EKIOSK (EKS): Powołanie nowego zarządu Spółki - raport 38

Zarząd e-Kiosk S.A. informuje, że na wczorajszym posiedzeniu Rady Nadzorczej podjęto, w związku z upływem trwania kadencji aktualnego zarządu Spółki, uchwały o powołaniu na trzyletnią kadencję Piotra Kubiszewskiego na stanowisko prezesa zarządu e-Kiosk S.A., Krzysztofa Kralę na stanowisko wiceprezesa zarządu e-Kiosk S.A. oraz Joannę Żukowską (prezesa eGazety Sp. z o.o.) na stanowisko wiceprezesa zarządu e-Kiosk S.A.

Dopełnienie składu zarządu Spółki przez p. Joannę Żukowską związane jest z realizacją postanowień umowy inwestycyjnej podpisanej pomiędzy e-Kiosk S.A., Kariera.pl i eGazety Sp. z o.o. z 29 grudnia 2010 r. (komunikat EBI nr 26/2010) w sprawie przejęcia eGazety Sp. z o.o. przez Emitenta.

Reklama



Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".




Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Kubiszewski - Członek Zarządu
Krzysztof Krala - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »