Reklama

BRAS (BSA): Powołanie osób zarządzających i nadzorujących - raport 18

Spółka INVENTI S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej Spółka) informuje, że Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 16.04.2014 r. powołało do organów Spółki następujące osoby:
Zarząd


Paweł Jankowski
Rada Nadzorcza


Paweł Ratyński


Mirosław Knociński


Waldemar Pejka


Maciej Zegarowski


Jarosław Karpiński


Michał Jura


Reklama

Cezary Jasiński
Jednocześnie Spółka informuje, że szczegółowe życiorysy wszystkich członków organów Spółki zostały załączone do niniejszego raportu.
Podstawa Prawna: §3 ust.2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Barbara Owocka-Turowska - Prokurent

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »