Reklama

CODEADDICT (CDT): Powołanie osoby nadzorującej - raport 2/2022

Zarząd spółki Codeaddict S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 21 stycznia 2022 roku Rada Nadzorcza Spółki na podstawie § 22 ust. 4 Statutu powołała w drodze kooptacji w skład Rady Nadzorczej Pana Remigiusza Dziechciarowa.


Pan Remigiusz Dziechciarow będzie sprawował funkcję członka Rady Nadzorczej do czasu dokonania wyboru członka Rady Nadzorczej przez Walne Zgromadzenie Spółki, nie dłużej jednak niż do dnia upływu kadencji jego poprzednika (Pana Kamila Stanka).


Dodatkowe informacje o nowo powołanym Członku Rady Nadzorczej, przedstawione zgodnie z treścią §10 pkt 20 załącznika nr 1 do Regulaminu ASO, stanowią załącznik do niniejszego raportu.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust 1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO.

Osoby reprezentujące spółkę:
Sebastian Goliński - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »